Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 4
Jarosław M. napisał/a Sie 29:
Dziękuję firmie i pracownikom za pomoc i zrozumienie. Pan Wojciech dał dla nas dobrą cenę i wszystko było zgodnie z ustaleniami. Polecam
Rodzina Wojciechowskich z Białegostoku napisał/a Cze 11:
Smutek napełnił nasze serca po śmierci ukochanej Babci i Mamusi Władzi, ale odczuwamy też wdzięczność, że na naszej drodze stanął Zakład Pogrzebowy Raszczuk. Dziękujemy za organizację pogrzebu dla Kochanej Babuni, ale także za ludzkie wsparcie, którego ogromnie potrzebowaliśmy.
S.J. Wieczorek z Białegostoku napisał/a Kwi 10:
W pędzie życia mało kto się zastanawia, z jakim trudem i bólem związana jest organizacja pogrzebu. W chwilach tragicznej śmierci Syna spotkaliśmy na naszej drodze niezwykłe osoby pracujące dla Domu Pogrzebowego „Wojciech Raszczuk”. Zatroszczyli się o każdy szczegół i dzięki temu mogliśmy godnie odprowadzić na wieczny spoczynek naszego Maćka. Słowo „Dziękujemy” to za mało.
Rodzina Olszewskich napisał/a Kwi 5:
Podziękowania dla Domu Pogrzebowego „Wojciech Raszczuk” za organizację i piękne przygotowanie uroczystości pogrzebowych mojej ukochanej Żony. Dziękuję, w imieniu swoim i całej rodziny, że wszystkim się zajęli i mogliśmy skupić się na ostatnim pożegnaniu.